• +48 730 700 999

Polityka prywatności

  • Start
  • Polityka prywatności

Przeczytaj

Szanujemy Twoje prawa. Na tej stronie znajdziesz informacje o tym, jak działa nasza strona internetowa.

Na stronie nie stosujemy żadnych formularzy lub wtyczek, które mogłyby Cię profilować lub pobierać Twoje dane osobowe. Korzystanie ze strony jest w pełni anonimowe.

Serwer lub strona mogą pobierać pewne informacje, które Twoja przeglądarka lub komputer wysyłają automatycznie podczas połączenia. To Twój adres IP, nazwa systemu operacyjnego, nazwa przeglądarki itp. Informacje te zapisywane są w plikach nazywanych logami i zwykle automatycznie usuwa się je po roku licząc od dnia zapisania. W logach przechowywane są informacje ogólne i statystyczne. Na ich podstawie nie można zidentyfikować Twojej osoby.

Nasza strona standardowo nie wykorzystuje plików cookies. Jeżeli takie pliki już się pojawią, to zostaną one wykorzystane wyłącznie do potrzeb generowania prostych informacji statystycznych o liczbach wejść na naszą stronę. Nie będą tam przechowywane ani pobierane jakiekolwiek prywatne informacje o Tobie.

Do póki sam się nie skontaktujesz z nami (np. telefonicznie lub pocztą e-mail) i nie podasz swoich danych, to jesteś osobą całkowicie anonimową.

Polityka prywatnosci

Copyright 2024 NETFORCE Sp. z o.o.     Zaprogramowane przez: WebInspiracje Logo